O nas

Właścicielem biura jest Renata Juraszek, biegły rewident wpisany do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 10384. Przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług outsourcingowych w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwo ekonomiczne.

Dla firm z kapitałem zagranicznym zapewniamy obsługę, raportowanie do firm macierzystych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych w języku angielskim. Bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy służbowej i handlowej. Stosujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów. Nasza działalność jest w pełnym zakresie ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Misja naszego biura z Wrocławia.

Nasze usługi rachunkowe i konsultingowe kierujemy w pełnym zakresie dla firm o każdej wielkości oraz dowolnej organizacji prawnej. Rozwój naszego biura rachunkowego uzyskujemy dzięki naszym kluczowym wartościom: rzetelność, uczciwość i dokładność. Gwarantujemy i zapewniamy naszym wszystkim Klientom dużą wygodę współpracy i bezpieczeństwo. Działamy: sprawnie - zawsze dotrzymujemy wszelkich terminów obowiązujących w przepisach i uzgodnionych wcześniej z naszymi Klientami. Zadania jakie są nam powierzone wykonujemy zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Informacje przekazujemy w odpowiedniej formie i w ustalony sposób. Mądrze - dokładamy wszelkich starań by nasze biuro rachunkowe rozpoznawało Państwa wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Staramy się zawsze podpowiadać najlepsze rozwiązania, jakie mogą być zastosowane w danej sytuacji. Podejście to pozwoliło nam na kompleksowe świadczenie usług idealnie dostosowanych do dynamicznie rozwijającego się otoczenia naszych Klientów. Rzetelnie - zawsze kierujemy się aktualnymi przepisami i jesteśmy lojalni wobec Klientów naszego biura rachunkowego.

Tel: +48 71 785 43 05

Adres: Centrum FK
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław