+48 71 785 43 05 biuro@centrumfk.pl

centrum FK

BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW

BIURO RACHUNKOWE Z WROCŁAWIA

Biuro rachunkowe CentrumFK specjalizuje się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm polskich oraz zagranicznych. Oferta naszego biura rachunkowego to również usługi typu outsourcing kadr. Przejmujemy zadania działów finansowo-księgowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na podstawowej działalności, oszczędzając czas i redukując koszty. Zapewniamy profesjonalną i wysoką jakość naszych usług księgowych, jak również atrakcyjne warunki współpracy. Jednocześnie dziękujemy za odwiedzenia strony internetowej naszego biura rachunkowego z Wrocławia i zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Misja naszego biura

Nasze usługi rachunkowe i konsultingowe kierujemy w pełnym zakresie dla firm o każdej wielkości oraz dowolnej organizacji prawnej. Rozwój naszego biura rachunkowego uzyskujemy dzięki naszym kluczowym wartościom: rzetelność, uczciwość i dokładność. Gwarantujemy i zapewniamy naszym wszystkim Klientom dużą wygodę współpracy i bezpieczeństwo. Działamy: sprawnie – zawsze dotrzymujemy wszelkich terminów obowiązujących w przepisach i uzgodnionych wcześniej z naszymi Klientami. Zadania jakie są nam powierzone wykonujemy zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Informacje przekazujemy w odpowiedniej formie i w ustalony sposób. Mądrze – dokładamy wszelkich starań by nasze biuro rachunkowe rozpoznawało Państwa wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Staramy się zawsze podpowiadać najlepsze rozwiązania, jakie mogą być zastosowane w danej sytuacji. Podejście to pozwoliło nam na kompleksowe świadczenie usług idealnie dostosowanych do dynamicznie rozwijającego się otoczenia naszych Klientów. Rzetelnie – zawsze kierujemy się aktualnymi przepisami i jesteśmy lojalni wobec Klientów naszego biura rachunkowego.

Twoja księgowość w Centrum FK

Centrum FK to biuro rachunkowe które świadczy usługi z zakresu księgowości od 2008r. i prowadzone jest przez specjalistów podatkowych. Właścicielką biura rachunkowego jest Renata Juraszek, legitymująca się świadectwem kwalifikacyjnym uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o nr 13993/99. Posiada również tytuł biegłego rewidenta i jest wpisana do Rejestru Biegłych Rewidentów pod nr 10384. Biuro rachunkowe Centrum FK jest zarejestrowane jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych pod nr 3556.

Biuro rachunkowe Centrum FK Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm polskich oraz zagranicznych. W naszej ofercie usług znajduje się też outsourcing kadr. Przejmujemy zadania działów finansowo-księgowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na podstawowej działalności, oszczędzając czas i redukując koszty. Gwarantując wysoką jakość naszych usług, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania następujących czynności

ADRES

Centrum FK
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

TELEFON

+48 71 785 43 05

Call Now Button